Paliwo gazowe

Energymix to grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług energetycznych dla firm i domów. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zadania postawione przed nami w tym zakresie. 

Dlaczego my?

kWp
w Instalacjach fotowoltaicznych
Zadowolonych klientów
Oszczędności kleintów

Co oferujemy

ENERGY to energia do działania, praca, która jest naszą pasją, MIX to zespół ekspertów, za którym przemawia wiedza techniczna i wieloletnie doświadczenie.
Dzięki temu ENERGYMIX to firma ekspercka w dziedzinie energetyki, oferująca kompleksowe doradztwo i wykonanie. Naszą misją jest zapewnienie każdemu Klientowi bezpieczeństwa energetycznego, ciągłości dostaw energii, a co najważniejsze – zabezpieczenie przed podwyżkami kosztów energii.
Decydując się na współprace z ENERGYMIX, można zyskać długoterminowe bezpieczeństwo. .

Co powiedzieli klienci...

“Firma Energymix Sp. z o.o wykonała dla mnie instalacje fotowoltaiczną o mocy 9.81 kW. Współpraca z firmą Energymix już od pierwszego kontaktu, układała się bardzo dobrze. Wszystkie etapy prac były wykonane wzorowo.”
robert lewandowski
konsument
“Współpraca opierała się na profesjonalnym doradztwie i obsłudze oraz krótkim terminie wykonania instalacji przez profesjonalny zespół monterski.”
gssw inwestment
biznes
“Wiedza, którą posiadają eksperci firmy energymix jest na najwyższym poziomie co pozwala na dobranie między innymi optymalnych parametrów dystrybucyjnych idealnie skrojonych na potrzeby naszego biznesu”
Gospodarstwo rolne halina pinkowska
rolnik
“Wiedza którą posiadają eksperci firmy ENERGYMIX jest na najwyższym poziomie, pozwalając na dobranie optymalnych parametrów dystrybucyjnych idealnie skrojonych na potrzeby naszego biznesu.”
PPHU jaś i małgosia
biznes

Nasza galeria

Kontakt

formularz kontaktowy